+86-020-37781645
MAZDA M3 2006 WINDOW REGUALTOR SWITCH FRT L BP1E-66-350
video
MAZDA M3 2006 WINDOW REGUALTOR SWITCH FRT L BP1E-66-350

MAZDA M3 2006 WINDOW REGUALTOR SWITCH FRT L BP1E-66-350

Modèl motè aplikab: MAZDA M3 2006
Nimewo OE: BP1E-66-350
Faktori No: BP1E-66-350
MAZDA M3 2006 SWITCH REGULATÈ FENETÈ FRT L
Voye rechèch
Product Details ofMAZDA M3 2006 WINDOW REGUALTOR SWITCH FRT L BP1E-66-350
BP1E-66-350 MAZDA WINDOW REGUALTOR SWITCH FRT L

 

MAZDA M3 2006 WINDOW REGUALTOR SWITCH FRT L, kòm youn nan aparèy enpòtan nan machin modèn, leve pòt la fè ouvèti ak fèmen pòt la pi pratik ak konfòtab. Li gen ladann plizyè konpozan, tankou motè leve pòt la, modil kontwòl, Capteur, bouton switch, elatriye. Motè leve pòt la se youn nan eleman enpòtan nan leve pòt la. Li kondui pòt la monte ak tonbe nan kouran an. Motè sa a gen avantaj ki genyen nan bon jan kalite segondè ak efikasite segondè, epi li ka byen vit reyalize fonksyon an nan leve pòt ak bese.

 

Pwodwi detay

Garanti kalite: 6 mwa

Gwosè aktyèl: 10 * 4 * 3

Kote orijin: CHINA

Modèl machin: MAZDA M3 2006

Nimewo faktori: BP1E-66-350

Modèl motè: MAZDA M3 2006

Non mak: CHINA AFTERMAKET

Non pwodwi: MAZDA M3 2006 WINDOW REGUALTOR SWITCH FRT L

Nimewo OE: BP1E-66-350

 

Nimewo faktori

Modèl aplikab yo

Gwosè pake

BP1E-66-350

MAZDA M3 2006

10*4*3

 

Baj popilè: mazda m3 2006 window regualtor switch frt l bp1e-66-350, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, Customized, wholesale, pri ki ba, OEM

Voye rechèch

(0/10)

clearall